Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje dla serwera
Witam, 

Bez przedłużania, mam następujące propozycje do wprowadzenia:

1. Dodanie wyspy Danmir (nowe ciekawe mobki i expowiska)

2. Zwiększenie exp stage dla high lvli. (x1 na 130 to nieporozumienie)

3. Zainteresowanie się serwerem (najazdy, wydarzenia, eventy, konkursy, happy hours, itd.) 

4. Latanie dywanem bez premium. 

Zapraszam do rozmowy/dyskusji.
Odpowiedz
-exp x1 git ale od np 180 lvl
- typowo wyjebane w serwer god saiyan twierdzi ze zrobi event po czym go nie robi xdd
- free pacc dla wszystkich
Odpowiedz
exp x2 od 150 lv do końca już bo te x1 to zart.. z tym free paccem dla wszyskich to xd bo server sie musi jakos utrzymac.. najpierw niech bugi ogarna i otclienta to bedzie czas na eventy ;d
Odpowiedz
dodaj tą mape Danmir bo nie ma co bic na tym serwie i do tego ten exp 1x jestem przed 100 lvl ale jak to widze to az nie mam ochoty do expa :> tak nam gadales ze dbasz o serveri sie starasz po tej cofce a wyglada na to ze masz wyjebane jajca na nas...

nawet trudno bylo mu wlaczyc drop 2x na weekend xdd
Odpowiedz
Każdy z graczy odmówił zwiększenia loota ,a przywrócenie wszystkiego do stanu z przed cofki więc nie rozumiem twojego oburzenia. Pomyślimy nad Danmir, pracuje teraz nad otclientem, i chce dodać na serwer Pits of Inferno quest
[Obrazek: 1634901_4.png]
Odpowiedz
PACC zostaje tak jak było do tej pory. Obecnie pracuje nad wyspą danmir,otclientem i kilkoma ciekawymi questami
Odpowiedz
Zrob areny te co ze svar sa bo knight tu bije tylko z giant sworda/dragon lance mozna by w ten sposob urozmaicic rozgrywke bo komu sie chce czekac na ludzi do anhilatora czy na tego questa na bron od 130 lvl, na tym otsie nie ma tak naprawde z czego bic. na tym Danmir mozesz probic jakies fajne nowe expy, grimy, war golmy, nightmary czy inne, odrazu mozna by na nie taski dac albo yalahar wkleic duze miasto bardzo fajnie wygladajace miejscowki tam sa, po prostu bys potwory pozmienial.
Odpowiedz
Ciekawa propozycja z arenami, zapisuje ja do listy
Odpowiedz
Kurczak po co tu czekać na ludzi wbij 130 lvl i ekiem zrobisz all questy bez zadnego problemu oprocz ttq death milla a elvenki zrobisz tez solo na 250 jak ogarniasz Smile
Odpowiedz
Od 130 faktycznie może zabraknąć motywacji do gry, ja bym polecał zmianę exp stage na np.
130-140 1,9
140-150 1,8
150-160 1,7
160-170 1,6
170+ 1,5
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości